Osnovan Općinski odbor Građanskog saveza (OO GS) Centar

Jučer je u Sarajevu u hotelu Evropa osnovan Općinski odbor GS Centar u prisustvu delegata sa područja Općine Centar, ali i brojnih gostiju koji su došli da podrže osnivanje OO GS Centar.

Na osnivačkoj skupštini su utvrđeni plan i program rada, te izabrano rukovodstvo OO GS Centar. U narednom periodu funkciju predsjednika OO GS Centar obavljat će Ermin Bajrović, a funkciju potpredsjednice Elma Karišik.

Skupu su se obratili Nihad Čolpa, predsjednik GS-a, Emir Suljagić, predsjednik Političkog savjeta GS-a, naš uvaženi akademik Abdulah Sidran, član Političkog savjeta GS-a, Elma Karišik, predsjednica Glavnog odbora GS-a, te Nuko Grebović, potpredsjednik GS-a, vijećnik u Općinskom vijeću Centar i Gradskom vijeću Grada Sarajeva.

Ovom prilikom pozivamo sve građane i građanke, a posebno mlade koji svoju budućnost ipak vide u svojoj državi, da nam se pridruže, te da zajedno gradimo bolju budućnost Bosne i Hercegovine.