Koalicija DF-GS, Željko Komšić, BiH pobjeđuje: U petak službeni početak kampanje. Gost konvencije Čedomir Jovanović!

Poštovani građani i građanke Bosne i Hercegovine,

U petak, 07.09.2018. godine, sa početkom u 17:45 sati, u UNITIC-u, ul. Fra Anđela Zvizdovića br.1, Sarajevo održat će se Programska konvencija Demokratske fronte i Građanskog saveza koji su okupljeni u koaliciji DF-GS, Željko Komšić: BiH pobjeđuje!

Na konvenciji bit će prezentovan program i kandidati Koalicije za Predstavnički dom Parlamentarne skupštine BiH, Zastupnički dom Parlamenta Federacije Bosne i Hercegovine, kao i kandidati ove dvije stranke za skupštine kantona.

Skupu će se obratiti predsjednik Građanskog saveza, Nihad Čolpa, predsjednik Demokratske fronte i kandidat za Člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine, Željko Komšić , kao i gost konvencije, Čedomir Jovanović, predsjednik Liberalno – demokratske partije Srbije.

Ujedno je ovo i službeni početak kampanje Demokratske fronte i Građanskog saveza u kojoj će se kandidati za sve nivoe vlasti predstaviti u 44 grada u cijeloj Bosni i Hercegovini i prezentirati program za Opće izbore 2018. godine.

7. oktobra 2018. godine – BiH pobjeđuje!