GS nastavio organizovanje u Tuzlanskom kantonu

Nastavljeno organizovanje Građanskog saveza i SPD u Tuzlanskom kantonu.

Danas su formirane dvije mjesne organizacije GS i SPD u Živinicama. Za predsjednika MZ Kovači izabran je dipl.ecc. Almir Čokić,  dok je u MZ Tupković izabran ugledni poduzetnik i predsjednik Udruženja slijepih i slabovidnih lica Jasmin Jašarević. Svoje prisustvo na sastancima uzeli su  federalni zastupnik Hasan Muratović i gradski vijećnici Muhamed Vrtagić i Mujo Muratović koji su sa građanima MZ Kovači i MZ Tupkovići razgovarali o problemima sa kojima se lokalno stanovništvo svakodnevno susreće.

U narednom periodu inicijativni odbor će nastaviti sa aktivnostima u mjesnim zajednicama na prostoru općine Živinice, kako bi u narednih mjesec dana formirali svih 26 mjesnih organizacija i spremno dočekali gradsku izbornu konferenciju.